Žiurkiagalviai (N-16) – Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

Žiurkiagalviai (N-16) – Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

LR Vyriausybei nusprendus pratęsti visuotinį karantiną, spektaklis “Žiurkiagalviai”, turėjęs įvykti gruodžio 30 d. Klaipėdos dramos teatre, nebus rodomas. 

Norime paprašyti neskubėti grąžinti bilietų, sulaukę tolimesnių nurodymų skirsime naują spektaklio datą, ir bilietai galios tie patys. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2020 m. gruodžio 31 d. 

Gruodžio 3 d. spektaklis Žiurkiagalviai (N-16) – Klaipėdos jaunimo teatras / KJT atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki 2020 m. gruodžio 31 d.

O ką darytum tu, jei tave kaltintu žmogžudyste?

Dramatugas – Natacha De Poncharra

Kūrybinė komanda – Valentinas Masalskis, Donatas Želvys, Paulius Pinigis, Laima Akstinaitė

Scenografė – Paulė Bocullaitė

Šviesų dailininkas – Artūras Lepiochinas

Vertėja – Akvilė Melkūnaitė

Aktoriai – Donatas Želvys, Paulius Pinigis, Laima Akstinaitė

Aprašymas:

Ši istorija – tai žaisminga metafora apie atstūmimą ir kitoniškumą. Žefis ir Žefas – broliai dvyniai nuo gimimo ir nuo likimo, gimę su žiurkių galvomis, kurias visada turėjo slėpti po kapišonais. Įvairūs jų bandymai rasti sau vietą žmonių bendruomenėje baigiasi nesėkmingai. Tai žmonės, nublokšti į socialinį užribį, kuris taip pat yra visuomejės sudedamoji dalis. Žefis ir Žefas kelia klausimus, bandydami suprasti ir išsiaiškinti, ką jie padarė ne taip, kodėl jie yra kitokie ir ar jie iš tiesų kitokie? Kodėl pasaulis jų nepriima? Jų pasakojama istorija pateikiama kaip liudijimas ar prisipažinimas, kur patys žiūrovai nusprendžia, kas šioje situacijoje yra kaltas.

DAUGIAU