Loading…

Abjanga masažas

 
Šis masažas – tai tradicinis klasikinis indiškas masažas, kurį rasite kiekviename ajurvedos masažo centre bet kuriame pasaulio kampelyje. Jis pasižymi unikaliu ilgalaikiu poveikiu visam organizmui. Senovės Indijos šventraščiuose jis vadinamas jaunystės, grožio ir ilgaamžiškumo masažu. Išvertus iš sanskrito kalbos, abjanga – tai „aliejaus įtrinimas“. Čia nėra maigymų, glostymų, tapšnojimų – tai vien stiprus ir galingas trynimas. Regis, vien techniški atsikartojantys judesiai, o iš tiesų meistrai šį masažą vadina muzika ir ritmiška meditacija, kai nuolat besikartojantys judesiai užsupa abu – ir darantįjį, ir priimantįjį masažą.
 
Dar kitaip šis masažas vadinamas „energetine šluota“, nes jis be gailesčio varo iš Jūsų viską, ko per daug: nerimo, liūdesio, kančios, o gal šlakų bei nesveiko maisto pertekliaus. Būtent šį masažą Indijoje atlieka gimdyvėms – kad kuo sklandžiau kūdikis praeitų gimdymo takais. „SPA Shanti“ meistrų atliekamas Abjanga masažas įpučia naujos energijos, jo poveikis greitas ir stulbinantis.
 
Masažas skirtas tiems, kurie nori išvalyti organizmą nuo šlakų ir toksinų, atjauninti audinių ląsteles, sumažinti galvos, sąnarių ir nugaros skausmus, harmonizuoti organizmo veiklą, atsikratyti streso, depresijos ir nuovargio.
 
Procedūrą sudaro:

• Pėdų vonelė;
• Viso kūno Abjanga  masažas,  emocijų ir įtampų išlaisvinimui 60 min.;
• Dušas;
• Ajurvedinė arbata.

Kaina nuo: 69.00 EUR.