Loading…

Aktyvus laisvalaikis klube „KA-ringas“ šaudant lazeriais

 
Aktyvus laisvalaikis klube „KA-Ringas“ šaudant lazeriniais ginklais ir vykdant įvairias misijas pagal pasirinktą scenarijų – ne tik nuostabi dovana, bet ir puiki pramoga, paliekanti neišdildomus įspūdžius.
 
Tai pramoga nustebinusi net užsieniečius. Specialiai šiai pramogai įrengtoje unikalioje erdvėje galėsite ne tik ieškoti savo priešininkų, bet ir siekti misijos tikslo: surasti paslėptus lobius, išlaisvinti įkaitus, apginti kupiną lobių kasyklą. Kompanija galės pasirinkti pramogą pagal pageidaujamą scenarijų, kurį sudarys įvairios skirtingos misijos.
 
Aktyvus laisvalaikis klube „KA-ringas“ – tai kova lazeriniais ginklais, kuri suteiks dozę adrenalino, aštrių pojūčių, komandinės dvasios, keliaujant per miesto griuvėsius, apleistą kaimą, turgaus aikštę ar stalaktitais nusėtą kasyklą.
 
Negana to, visiems, įsigijusiems šią nepakartojamą paslaugą, dovanojamas nuotykių kupinas nuotolinių tankų mūšis. Nuotoliniu būdu valdomi tankai yra tikrų tankų sumažinti modeliai, atkartoja visus jų veiksmus nuo judesio iki šaudymo. Jais galėsite ne tik judėti per kalnus, tiltus, rąstus, bet ir nukauti priešų tankus. Svarbiausia neužmiršti saugotis patiems ir prisitaikyti tiksliems bet galingiems šūviams.

Kaina nuo: 57.63 EUR.