Loading…

AKUPUNKTŪROS procedūra VEIDUI

Ar žinojote, kad kosmetinė veido akupunktūra gali atjauninti veido odą, išgydyti aknę ir padėti esant nudribusioms pažandėms, paakiams ir dvigubam pagurkliui, nosies arba veido raudonumui? Skamba neįtikėtinai, tačiau pacientų istorijos tai tik patvirtina. Akupunktūra yra vienas saugiausių gydymo būdų. Kadangi tai nemedikamentinis gydymo būdas, išvengiama nepageidaujamų reakcijų ir priklausomybės nuo vaistų. Akupunktūra gali būti taikoma tiek kartu su kitais gydymo metodais, tiek ir atskirai. Ilgus amžius akupunktūra tolimojoje Azijoje buvo naudojama kaip senėjimą lėtinanti procedūra.
Akupunktūra – tai gydymo būdas, kurio metu itin plonos specialios įvairių ilgių adatos yra duriamos į biologiškai aktyvius taškus. Vienkartinės akupunktūros adatos gaminamos iš itin plono sterilaus nerūdijančio plieno. Dažniausiai vienos procedūros metu naudojama 10-20 adatėlių, tačiau kartais užtenka tik vienos. Adatėlės įbedamos praktiškai be skausmo.
2010 m. Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) pripažino akupunktūrą Žmonijos turtu ir įtraukė šį metodą į Neįkainojamo kultūrinio paveldo sąrašą.

Kaina nuo: 30.00 EUR.