Loading…

Aromaterapinis masažų kompleksas POILSIO METAS

Ieškote poilsio ne tik kūnui, bet ir sielai? „Kūno harmonija“ Jums siūlo išbandyti kompleksą „Poilsio metas“. Tai malonių procedūrų rinkinys, skirtas kokybiškam poilsiui ir pasilepinimui.
Kūno šveitimas – negyvosios jūros druskos ir medaus odos šveitiklis ne tik švelniai valo odą, bet drėkina bei maitina ją. Šveitiklis veiksmingai šalina negyvas ląsteles bei nešvarumus, oda tampa lygi, švelni ir labai maloniai kvepia.
Vaistažolių vonia stiprina organizmą, didina jo atsparumą. Ja gydomi nervų sistemos sutrikimai (nemiga, neuralgija, padidėjęs jautrumas), radikulitas, reumatoidinis artritas, aterosklerozė, hemorojus, odos ir kitos ligos. Vaistažolių vonios pasižymi karštį mažinančiomis savybėmis, padeda greičiau išgydyti žaizdas, nuramina pasitempusias venas, veikia atpalaiduojančiai ir stiprina nervinę ir imuninę sistemas.
Aromaterapinis masažas, kuriam naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, efektyviau atpalaiduoja įtemptus raumenis ar juos tonizuoja, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą. Tai nuostabi priemonė nuo pervargimo, ji ne tik ramina nervų sistemą, bet ir gerina kraujo apytaką. Dėl neįtikinamai skvarbios kvapo galios Jūs greitai pasijusite nurimę, atsipalaidavę bei atsigaivinę.
Po procedūrų Jūsų lauks kvapni arbata.

Kaina nuo: 55.00 EUR.