Loading…

Bendravimo žaidimas MAFIJA TAMSOJE

„Mafija“ – tai bendravimo žaidimas, kurio metu per ribotą laiką reikia nuspręsti kas yra geras, o kas yra blogas. Žaidimas plačiai žinomas ir pelnytai priskiriamas prie 50 geriausių visų laikų žaidimų. Jeigu jau esate jį žaidę – neišsigąskite, mes nesiūlome Jums tradicinės šio žaidimo versijos, tai nėra originalioji „Mafija“, tai – MAFIJA TAMSOJE! Žaidimo privalumas yra tai, kad jame puikiai dera pramoga, azartas ir galimybė lavinti efektyviai komunikacijai būtinas kompetencijas. Žaidimo pradžioje visiems dalyviams išdalinamos kortelės, kuriose nurodomas dalyvio vaidmuo. Vaidmenys iki tam tikro laiko nėra žinomi kitiems žaidėjams. Yra išskiriami šie vaidmenys:
• „Geriečiai“ (paprasti miestelio gyventojai, komisaras, gydytojas);• „Blogiečiai“ (Mafijos klano atstovai, Mafijos bosas).
Miestelyje vyksta žūtbūtinė kova tarp „geriečių“ ir „blogiečių“. Žaidimas baigiasi tuomet, kai iš žaidimo pilnai pašalinama viena iš konfrontuojančių pusių. Pramoga vyksta visiškoje tamsoje, jūs ne tik nematysite savo priešų, bet ir nežinosite, kur jūsų draugai.

Kaina nuo: 50.00 EUR.