Loading…

Diena Trakuos: Alpakos, Ekskursija laivu, Šokolado muziejuje ir Kibinai

Suteikiame Jums puikią galimybę aplankyti pirmąjį alpakų veislyną, esantį visai netoli nuo Vilniaus, Trakų rajone. Ekskursijos metu sužinosite iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta ir kaip tarpusavyje bendrauja.Taip pat galėsite tiesiogiai pabendrauti su šiais gyvūnais, juos paliesti, paglostyti, pamaitinti iš rankų savo atvežtais obuoliais ar morkomis. Turėsite galimybę pavedžioti alpakas su pavadėliu bei pasidaryti sau keletą įspūdingų nuotraukų.
Ekskursijos laive metu iš naujo atrasite ežeringąjį, legendomis apipintą miestą! Plaukiodami apžvelgsite Trakų pilį, išvysite Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmus bei pasigrožėsite nuostabiu apylinkių gamtovaizdžiu.
Po plaukimo turėsite puikią galimybę pasigrožėti analogų neturinčia saldžiąja šokolado skulptūrų ekspozicija AJ Šokoladinėje. Tai pirmasis Lietuvoje skulptūrų ir šokolado muziejus, kuriame eksponuojama daugiau nei šimtas meistrų sukurtų skulptūrų. Didžioji dalis kūrinių iš saldžios masės yra natūralaus dydžio. Mažiausia skulptūrėlė – žmogaus delno didumo.
Po visų ekskursijų keliausite pasimėgauti tradiciniais kibinais „Senojoje Kibininėje“.
Pasiūlymą sudaro:
• Ekskursija į alpakų ūkį-veislyną (2 asm.);• Ekskursija laivu „Nepažinti Trakai“ (2 asm.);• Apsilankymas AJ Šokoladinės muziejuje (2 asm.);• Apsilankymas „Senojoje kibininėje“ (2 asm., po 2 kibinus + sultinys).

Kaina nuo: 45.00 EUR.