Loading…

Dovana draugams: Visureigio vairavimas bekele su draugais iki 4 asm.

Dovana draugams: kelionė bekele su draugais OFF ROAD
Įsigijus šį dovanų kuponą jūs sėsite prie 3 tonas sveriančio visureigio, apvažiavusio net didįjį Baikalą ir Gobi dykumą, vairavimą. Kelionė prasidės susipažįstant su navigacija ir visureigio vairavimo bekele pagrindais. Atsisėdę prie visureigio vairo, važiuosite intensyviu maršrutu ir pajusite šio „tanko“ galimybes. Šalia sėdintis instruktorius suteiks visą reikalingą informaciją. Kaip tikrose bekelės varžybose, ekipažo dalyviai orientuosis pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu ieškodamas kontrolinių punktų patirsite, kodėl kartais pasiklysta net Dakaro profesionalai. Neįtikėtinas kliūtis turėsite įveikti pats! Sėkmingai finišavusiems įteikiami specialūs sertifikatai.
 
Su šiuo kuponu Jums priklausys:

Visureigis (iki 4 vietų) dalyviams ir instruktoriui (važiuojama iš anksto paruošta trąsa Jums patogiu laiku pagal kelio knygą, su GPS prietaisu ieškoma kontrolinių punktų);
Trukmė: 4 val. 
Tradicinis ritualas;
Trumpas navigacijos pagal kelio knygą ir GPS kursas;
Trumpas visureigio vairavimo bekelėje kursas;
Nuolaidų kortelė būsimoms kelionėms;
Dalyvio sertifikatas.

 
Minimalus vairuotojo stažas – 2 metai ir pakankami praktiniai vairavimo įgūdžiai. Įgūdžius vertina instruktorius. Jeigu paaiškėja, kad jų nepakanka – dalyvis gali būti nušalintas nuo vairavimo. Vairuojantis dalyvis privalo paklusti instruktoriaus nurodymams. Kelionėms skirti visureigiai talpina 4 dalyvius ir instruktorių. 95 proc. kelionių vyksta šeštadieniais, 5 proc. – sekmadieniais. Individualios pamokos arba kelionės, kai užsakomas visas visureigis, vyksta visomis savaitės dienomis. Vairavimas vyksta mažai važinėjamais miškų ir laukų keliais. Važiuoti ne keliais draudžia Lietuvos įstatymai. Pramogos dalyvio prašome įvertinti tai, kad visureigio keleiviai ir kiti eismo dalyviai atsidurs padidintos rizikos zonoje. Visureigio vairuotojas privalės pasirašyti pateiktą raštą su atsakomybėmis.

Kaina nuo: 480.00 EUR.