Loading…

Dovana gimtadieniui Šokoladinė Pinjata

„Šokoladinės“ meistrai siūlo išbandyti jų sukurtą  šokoladinę  pinjatą, kuri išlieta iš aukščiausios rūšies juodo šokolado ir  pripildyta įvairiausiais skanumynais,šviežiais vaisiais ir pagardais ,kuriuos galėsite ragauti merkdami į skysto šokolado,karamelės ir braškių padažus.  Tačiau pirma reiks įveikti šokoladinę pinjatą ir ją sudaužyti specialiu įrankiu.  NAUJA, NEĮPRASTA, SMALSU!!!
Gimtadienio dovana – šokoladinė pinjata
Kinai buvo pirmieji  ,kurie darė kažką panašaus į pinjatos daužymą švęsdami Naujuosius metus. Manoma, jog XIII amžiuje šį paprotį iš Kinijos į Italiją parvežė keliautojas Markas Polas. Čia ir duotas pavadinimas: itališkas žodis pignatta reiškia „trapus puodas“. Į pinjatą dėdavo visokių  niekučių, papuošalų ar saldumynų. Vėliau paprotys paplito Ispanijoje. Ir  XVI amžiaus pradžioje ispanų misionieriai nugabeno pinjatą į Meksiką. Tačiau meksikiečiai jau turėjo panašią tradiciją. Actekai metų pabaigoje švęsdami  jų saulės ir karo dievo, gimtadienį šventykloje ant stulpo padėdavo puodynę. Ji būdavo išpuošta spalvingomis plunksnomis, o į vidų prikrauta smulkių brangenybių. Vėliau ją sudaužydavo pagaliu. Išbyrėjusios brangenybės būdavo auka dievo atvaizdui. Majai irgi žaisdavo panašų žaidimą: užrištomis akimis mušdavo pakabintą ant virvės molinį puodą.
Vėliau pinjatos daužymas įtrauktas į prieškalėdines  apeigas ir švenčiant gimtadienius. Ši tradicija liko iki mūsų dienų ir yra begalo populiari visame pasaulyje.
Dovanų kuponas Šokoladinė pinjata – laukia jūsų įvairioms progoms pažymėti ar paįvairinti vakarėlį su draugais ,šeima ar kolegomis!!!

Kaina nuo: 25.00 EUR.