Loading…

DVARIŠKA viešnagė ir apsilankymas GYVAJAME muziejuje

Nors kartą gyvenime norėtumėte pasijusti tikru dvariškiu? Tai – tikrai įmanoma. Nuostabus laikas, nepakartojamos emocijos ir apsilankymas Gyvajame muziejuje – tai, kas tikrai įtiks net ir išrankiausiam skoniui! Tai gali tapti puikia dovana Jūsų draugams ar artimiesiems bet kokia proga!
Pirmoji diena:
Nuo 14 val. Svetingos sutiktuvės jaukiame viešbutyje „Stadala“. Pasivaišinsite barono fon Ropo svečių trauktine. Apsigyvensite jaukiame šeimyniniame kambaryje.
Įsikūrus, pailsėjus, apsipratus, Jūs busite pakviesti į nepaprastą pasivaikščiojimą į Meilės salą. Pasak legendos, visos baronų Ropų kartos piršosi savo išrinktosioms būtent šioje saloje. Kaip Meilės simbolį tą pačią naktį į Kruojos upę sužadėtinis įmesdavo užkalbėtą auksinę monetą santarvei ir turtams privilioti, o sužadėtinė paleisdavo auksinę žuvelę, kad ji saugotų ir globotų būsimą šeimą.
Antroji diena:
9.30-11 val. Svetingosios dvaro gaspadinės pavaišins sočiais ir gardžiais pusryčiais su kvapnia kava ar dvaro Aptiekariaus arbata. Pasistiprinę ir atgavę jėgas galėsite praleisti tikrą dvarišką dieną! Šiltuoju metu laiku aplankysite nuostabųjį dvaro Aptiekariaus sodą. Pamatysite, kokio gražumo ir didumo užauga dvariški prieskoniai, kokios gardžios ir kvapnios yra Aptiekariaus arbatžolės. Būtent iš jų mūsų darbščiosios gaspadinės gamina ir vaišina svečius gardžiais patiekalais.
12 val. Būsite išlydėti į tradicinį Pakruojo dvaro renginį – Gyvąjį muziejų.
Aptarę ir pasidžiaugę linksma diena, galėsite parašyti gražų, šiltą laišką savo artimiesiems tikra žąsies plunksna. Dvaro paštininkas Bonifacas išsiųs jį nurodytu adresu.
Po tokios linksmos dienos visas Dvaras Jums dėkos!
Papildomos ekskursijos, SPA procedūros ir pramogos pagal išankstinį susitarimą.

Kaina nuo: 89.00 EUR.