Loading…

Ekskursija „Nusikaltimas ir bausmė“

Miestai, kaip žmonės, turi daug paslapčių. Miestai, kaip žmonės, turi ir savus patikėtinius. Į ekskursiją jus kviečia Vilniaus paslapčių sergėtoja Mistera. Ji pasidalins pačiomis intymiausiomis Vilniaus paslaptimis su sąlyga – negalėsite pamatyti jos veido. Maža to, Mistera rekomenduoja ir jums kauke pridengti akis, pečius paslėpti po skraiste, kad slapto susitikimo metu išliktumėte inkognito.

Šio susitikimo metu kalbėsitės apie tamsiąją Vilniaus miestiečių gyvenimo pusę. Jeigu prieš keletą šimtmečių būtų spausdinami dienraščiai, jų kriminalinės kronikos mirgėtų ne mažiau žiauriais nusikaltimais nei šiandien. Nusikaltimų Vilniuje buvo visais laikais ir labai įvairių. Dar įvairesnės ir kartais sveiku protu nesuvokiamos buvo bausmės. Ir, reikia pripažinti, kai kuriais istoriniais periodais žmonės buvo kalinami itin žiauriomis sąlygomis, visiškai nepelnytai ir net nusikalstamai.
 
Ekskursijos metu sužinosite, kaip veikė teisėsaugos sistema Vilniuje skirtingais istoriniais laikotarpiais, kur ir kokiomis sąlygomis buvo kalinami nuteistieji, kaip buvo vykdomos mirties bausmės, kokia profesija viduramžiais buvo vertinama didžiausiu užmokesčiu  ir daugybė kitų intriguojančių faktų.

Kaina nuo: 115.56 EUR.