Loading…

Erotinė ekskursija AISTROS parduotuvėse

Jeigu Jums jau sukako 18 metų, šis smagus ir pikantiškas nuotykis – kaip tik Jums! „Aistros“ erotinės ekskursijos metu sužinosite, pamatysite ir net galėsite paliesti viską, kas susiję su gundančiu erotikos ir sekso pasauliu.
Palikite namie visus prietarus ir kompleksus – pasinerkite į gundantį ir įdomų meilės žaisliukų pasaulį, leiskite sau fantazuoti be jokių tabu. Mes pažadame – įspūdžių pakaks ir Jums, ir Jūsų šventės svečiams! Be to, garantuojame konfidencialumą – apie tai, kad dalyvavote erotinėje ekskursijoje, nesužinos niekas. O Jūs turėsite puikią galimybę praplėsti akiratį ir žengti koja kojon su laikmečiu.
Erotinė ekskursija – tai pažintinis pristatymas, kurio metu ekskursijos gidė-parduotuvės konsultantė išsamiai supažindina su vyrams, moterims, poroms skirtais meilės žaisliukais, dovanojančiais išskirtinius seksualinius potyrius. Skiriamas dėmesys fiziologiniams ir psichologiniams skirtumams, lemiantiems visavertį seksualinį gyvenimą, ekskursijos dalyviai supažindinami su įvairiomis priemonėmis meilei ir sveikatai.
Jums taip pat dovanojama 30 Eur suma, kurią bus galima išleisti „Aistros“ parduotuvėse.
Pažinkite save iš naujo!

Kaina nuo: 30.00 EUR.