Loading…

Galvos masažas NUŠVITIMAS

Mamos glostydavo ir šukuodavo dukrų plaukus, kad jie geriau augtų ir būtų sveikesni, o mergaitės – ramios ir švelnios. Tai senų tradicijų masažas, kilęs iš Indijos kaimų.
Masažuojama galva, sprandas ir pečių zona. Tai greitas, paprastas ir veiksmingas būdas atsipalaiduoti, pasikrauti naujų jėgų. Vienas didžiausių privalumų yra tas, jog šis masažas gali būti atliekamas praktiškai bet kur, jam nereikia jokių ypatingų sąlygų, pakanka kėdės. Jums nereiks nusirengti, nebus naudojami ir jokie aliejai (nebent pats to pageidautumėte).
Galvos masažo metu derinamos įvairios masažų technikos. Masažuojamas sprandas, pečiai, rankos, kaklas, ir viršugalvis. Masažo metu atpalaiduojama šiose zonose susikaupusi įtampa ir atkuriama energijos pusiausvyra. Šis masažas labai naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo streso arba nemigos.
Masažas skirtas visiems, o ypač jis naudingas daug dirbantiems, keliaujantiems, vairuojantiems.
Galvos masažo nauda:• Išvaduoja nuo įtampos ir sąstingio;• Stimuliuoja galvos nervinių ląstelių darbą;• Malšina galvos skausmą;• Skatina kraujo apytaką galvoje;• Atpalaiduoja ir suteikia naujų jėgų. Po masažo žmogus akivaizdžiai pasikeičia: akys ir oda švyti, laikysena tampa grakštesnė, atsiranda daugiau energijos ir pasitikėjimo savimi.

Kaina nuo: 13.03 EUR.