Loading…

Galvosūkių kambarys „Užkoduota“

 
Oras prisotintas įtampos, tiksintis laikrodis skatina veikti greičiau, užduotys verčia prisiminti, kas yra logika ir išjudinti smegenų vingius – štai toks yra pabėgimo kambarys „Užkoduota“. Šioje „užkoduotoje“ erdvėje gali pasijausti kaip filmo herojus, ant kurio pečių – pasaulio likimas. Išsilaisvink pats ir išgelbėk pasaulį – tikrai galima įsijausti net į tokį didvyrišką scenarijų.
Pabėgimo kambarys „Užkoduota“ – tai erdvė, arba kitaip, keturios sienos, tarp kurių jūsų komanda (2-6 žmonės) yra įstrigusi ir iš kur turite išsivaduoti per kuo trumpesnį laiką. Erdvė užkoduota, tad pabėgti galima tik išsprendus kodą, sprendžiant galvosūkius, ieškant užuominų kambaryje ir aiškinantis kuo užuominos jums gali padėti. Čia nereikia fizinės jėgos ar specialių matematikos, fizikos ar istorijos žinių. Tereikia pasitelkti logiką ir susivienyti į darnią komandą.
Pabėgimo kambariai itin populiarus laisvalaikio praleidimo būdas visame pasaulyje, tad kambarys „Užkoduota“ tikrai patiks mėgstantiems azartą, smegenų mankštą ir turiningą laisvalaikį. 60 minučių pramoga itin populiari mergvakarių, bernvakarių bei komandos formavimo renginių dalis. Kas gali labiau suvienyti, nei bendras tikslas – pabėgimas?
Įspūdžių kupimas pabėgimas – tai, ką prisiminsite visus metus!

Kaina nuo: 30.00 EUR.