Loading…

Giluminis veido odos valymas

 
Jeigu Jūsų veido oda problemiška, nusėta juodų kamštelių (inkštirų), greitai riebaluojasi, teršiasi – Jums jau reikalingas giluminis veido odos valymas!
 

Veido odos valymas atliekamas ir profilaktiškai (esant pavieniams inkštirams). Jei odos poros nėra stipriai užsikimšusios, pakaks ir vienos specialiai jums parinktos procedūros, tačiau ir neprobleminę veido odą reikia reguliariai valyti. Leiskite savo odai vėl kvėpuoti!
 

Problemos, kurios sukelia odos užsikišimą ir kitas problemas.

Netinkamai nuvalytas makiažas, nešvarumai, riebalų bei prakaito likučiai blokuoja poras, todėl odai sunkiau kvėpuoti, neleidžiama patekti veikliosioms medžiagoms – sutrinka visos jos gyvybinės funkcijos ir reakcijos. Po kurio laiko raginis epidermio sluoksnis (paviršinis odos sluoksnis) sustorėja, nes būna pažeistas jo natūralus regeneracijos procesas ir oda įgyja nesveiką pilką atspalvį.
 
Epidermis galutinai atsinaujina per 28 dienas – mirusios ląstelės iš apačios nuolat keičiamos naujomis. Deja, metams bėgant, šis procesas lėtėja, todėl raginis sluoksnis storėja, oda pilkėja. Taip pat raginio sluoksnio paviršiaus regeneracija dar labiau sulėtėja jei oda riebi.
 
Odos valymo poreikis ir rezultatai.
Giluminis odos valymas vadinamas „pilingu“ (angliškai peel reiškia lupti). Giluminis valymas susideda iš cheminio (specialiomis priemonėmis sutirpdinami odos nešvarumai ir suragėjusio epidermio ląsteles) ir mechaninio šveitimo. Tad po šveitimo būtinos kitos kosmetinės priemonės, kurios veiksmingai atkuria odos biologinę pusiausvyrą. Todėl oda natūraliai atsinaujina – tampa gaivesnė, skaistesnė, lygesnė, nustoja pleiskanoti ir t.t. Labai veiksminga giluminio odos šveitimo procedūra tinkama daugumai odos tipų ir problemų, net ir jautriai odai.
 
Procedūra Jums bus atliekama su „CHRISTINA“ kosmetika
Tai gydomoji kosmetika, kurios gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos ir šiuolaikinės technologijos. Kambodžos citrinų sultys turinčios sudėtyje stabilią vitamino C formulę ir didelį citrinų rūgšties kiekį. Raudonųjų vynuogių polifenoliai yra aktyvūs antioksidantai, be to vynuogių sultys turtingos vitaminu B, kaliu, kalciu, fosforu ir magniu. Benzoinė ir salicilo rūgštys yra stiprūs keratolitai su dideliu bakteriostatiniu aktyvumu. Augalų ir dumblių ekstraktai (pomidorų, ramunėlių, citrusinių, šalavijų ir kt.) pasižymi išreikštu priešuždegiminiu, raminančiu, regeneruojančiu gydomuoju poveikiu. Linijos preparatų sudėtyje yra vaisinių rūgščių (glikolio, pieno, obuolių, citrinų), kurios valo odą nuo mirusių ląstelių, padidina jos laidumą aktyviesiems gydomiesiems ingredientams, drėkina ir stimuliuoja jaunų ląstelių sintezę. Kamparas, mentolis, metilo laktatas pasižymi vietiniu stimuliuojančiu poveikiu, antiseptinėmis savybėmis, padidina odos mikrocirkuliaciją tarsi „treniruodami“ kapiliarus ir tuo pačiu kartu su benzoine rūgštimi sudaro šildomąjį mišinį, kuris gali tirpdyti kietuosius kamedonus. Molis, titano dioksidas, silicis, ir kiti mineralai absorbuoja riebalų perteklių ir sustiprina priešuždegiminį preparato poveikį. Botaniniai šviesikliai (meškauogė, koinė rūgštis) perspėja ir gydo odos pigmentaciją, šviesina odą. Retinoidų kompleksas perspėja randų susidarymą, porų išsiplėtimą, išlygina odos spalvą ir tekstūrą. Kiekviena linijos priemonė atlieka konkrečią funkciją, o sudedamosios dalys sąveikauja tarpusavyje ir sustiprina vienas kito veikimą, dėl to normalizuojasi riebalų gamyba, išnyksta kamedonai ir kiti kamedonino bėrimo elementai, išsiplėtusios poros sumažėja, infiltratai ir dėmės išsisklaido, pašalinamas postacne pasireiškimas, odos tekstūra ir spalva išsilygina. Po procedūros veidas išlieka estetiškai patrauklus.
 
Procedūros metu Jums:

• Nuvalomas makiažas;
• Specialaus valiklio pagalba oda paruošiama giluminiam odos valymui;
• Specialiomis priemonėmis atliekamas giluminis veido odos šveitimas (pašalinami inkštirai);
• Užtepamas alfa-beta-hidroksilinis eksfolantas (pašalina mirusias ląsteles);
• Užtepamas šildantis losjonas (pasižymi antiseptiniu, priešuždegiminiu poveikiu);
• Uždedama kaukė (nuima odos sudirginimą,padengia raginį sluoksnį apsaugine plėvele);
• Suteikiama profesionali konsultacija apie veido odą ir jos priežiūrą priemonėmis.

 
Po procedūros Jūsų veidas bus visiškai išvalytas – pašalinti inkštirai ir spuogeliai!

Kaina nuo: 26.07 EUR.