Loading…

Gintarinis Nugaros masažas su gintaro maišeliais

Jei dirbate sėdimą darbą ar nuolat jaučiate nuovargį, Jums idealiai tiks nugaros masažas. Šio masažo metu profesionalus masažuotojas išjudins jūsų nugaros, kaklo raumenis, apims galvą ir sėdmenis. Nugaros masažas tinka tiek skubantiems, tiek dirbantiems sėdimą darbą, tiek tiems, kurie junta nuolatinį raumenų spazmus, diskomfortą ar įtampą. Po šio masažo pajusite, kad jūsų raumenys atsipalaidavo, pagerėjo kraujotaka, judėti tapo daug lengviau.

Įsigijus šį dovanų kuponą, nugaros masažas bus atliekamas su gintaro priemonėmis: gintarinis čiužinys, natūralūs aliejai, juodasis gintaras, gintariniai rutuliai, karšti maišeliai su gintaru.

Nidos kopos – Vilniuje ir Kaune įsikūrę Baltiškojo gintaro masažo namai. Čia rasite poilsį, atgaivą ir išskirtinį dėmesį klientui bei unikalias procedūras. Masažo namuose naudojamas be sunkiųjų metalų Baltijos gintaras, specialiai susmulkintas ir paruoštas masažo meistrams. Procedūrose naudojamos tik natūralios medžiagos: Bitininkų surinktas natūralus liepų medus, žolininkų – laukų žolelės. „Nidos kopose“ atliekami masažai ir kitos malonios kūno procedūros ir suaugusiems, ir įvairaus amžiaus vaikams. Namų svečiai galės pasimėgauti tiek individualiomis programomis, tiek bendru masažo kursu su mylimu žmogumi.

Kaina nuo: 0.00 EUR.