Loading…

Grožio procedūra “Holivudas” su Fitino rūgštimis

Rūgštinis pilingas arba cheminis odos šveitimas – tai ypač populiari ir efektyvi procedūra kovojant su odos senėjimu, akne ar po jos likusiais randais. Fitino rūgštis – tai natūralios kilmės antioksidantas, dažniausiai išgaunamas iš grūdų, ankštinių augalų ir ryžių. Procedūrą “Holivudas su Fitino rūštimi galima kaip vienkartinė procedūra. Procedūros efektas geriau matomas po 5 procėdūrų, reguliariai procedūrą atliekant kas savaitę. 
Grožio procedūra Holivudas su Fitino rūgštimis
Grožio procedūra „Holivudas“ su fitino rūgštimi, palyginus su kitomis rūgštimis, mažiausiai iš visų sudirgina ir išsausina odą. Procedūra išskirtinė, jog ją galima atlikti bet kuriuo metų laiku, ji neskausminga, nesukelia nudegimų ir kitų odą traumuojančių poveikių, o jos efektyvumas – akivaizdus.
Kodėl ši rūgštis? rūgšties pH labai žemas, tačiau skirtingai nei kitos rūgštys, nereikalauja neutralizacijos. Fitino rūgštis efektyviai kovoja su senėjimo požymiais, smulkiomis raukšlelėmis, pigmentėmis dėmėmis, akne ir po aknės likusiais randais.
Procedūros eiga:
Demakiažas: nuvaloma dekoratyvinė kosmetika, atliekamas lengvas pilingas su glikolio arba pieno rūgštimi.Pilingas: ant odos tepamas fitino rūgšties preparatas.Serumo įvedimas: ant švarios veido odos paskirstomas ODA serumas pagal poreikį ir įmasažuojamas.Kaukė: užtepama pagal odos tipą parinkta alginatinė kaukė arba raminamoji kauke su ichtiolu.Kremas: procedūra užbaigiama veido kremu.
Šios procedūros Jums reikia, jei turite šių odos indikacijų:
smulkios raukšlės;pigmentinių dėmių prevencija dėl amžiaus, taršos, UV ir streso;į aknę linkusi oda;atviros poros, sebumo perteklius;po „anti-aging‘‘ procedūrų (botokso, užpildų, lazerio);post-aknė randai.
 
 
Veido procedūros Vilniuje Masažai moterims Vilniuje |  Masažai Masažo klinikoje | Atpalaiduojantys masažai 

Kaina nuo: 30.00 EUR.