Loading…

HAVAJIETIŠKAS 3 masažų kompleksas su LOMI LOMI elementais ir natūraliu kokosų aliejumi

Lomi Lomi masažas sujungia dviejų mistinių senovės Havajų gydomųjų tradicijų mokymus – Kahunų techniką ir Lomi Lomi masažą. Kahunų technika – tai apeiginis ritualas, kuris buvo praktikuojamas senovės Havajų šventyklose. Lomi Lomi masažo technika – viena iš pačių giliausių masažo technikų. Tai yra gydomosios formos masažas, jis atliekamas pakankamai lėtai ir ritmingai. Tikima, kad šis, vienas iš seniausių masažo būdų rankų prisilietimu, panaikina kūne susikaupusią įtampą, energetinius „blokus“, atpalaiduoja, padeda nusiraminti, pačiam gyti, sukuria harmoniją bei teigiamą energijos balansą visame kūne. Lomi Lomi masažas taip pat išlaisvina neigiamą energiją ir taip padeda jos atsikratyti.
Masažuojant aliejumi naudojamos rankos, dilbiai ir kūno jėga. Naudojami ilgi nenutrūkstami dilbių ir rankų plaštakų judesiai, kurie sukuria švelnaus bangavimo įspūdį. Dėl įvairaus intensyvumo nenutrūkstamų ritmiškų judesių susidaro nepakartojamas įspūdis, kad vienu metu dirba daug rankų.
Masažo poveikis Jūsų kūnui:
• Aktyvina kraujotaką;• Limfodrenažinis poveikis (detoksikuoja, stiprina imunitetą, šalina susikaupusius skysčius);• Suteikia gyvybingumo visoms organizmo sistemoms, aktyvina nervų sistemos savireguliacinius mechanizmus;• Didina raumenų paslankumą, atpalaiduoja visą kūną (išskiriama daug „laimės hormonų“ endorfinų);• Veikia maitinančiai ir energizuojančiai ląstelių ir energetiniame lygmenyje, gerina odos būklę ir išvaizdą;• Šalina stresą, atpalaiduoja, padeda pašalinti fizinę ir emocinę įtampą.

Kaina nuo: 35.00 EUR.