Loading…

Individuali gitaros pamoka Vilniuje

Moderni Gitaros Studija „GSC” – moderni gitaros mokykla, kviečianti visus norinčius išmokti groti gitara. Mokykloje taikoma lanksti motyvuota metodinė medžiaga, kuri dėstoma pasitelkiant šiuolaikines technologijas. Čia išmoksite ne tik groti iš natų, bet ir akomponuoti, improvizuoti.
 
Tiek pradedantiems, tiek pažengusiems siūlome:

• Individualias pamokas;
• Grupines pamokas;
• Būrelius.

 

Visada svajojote išmokti groti KLASIKINE, AKUSTINE AR ELEKTRINE gitara? O gal ieškote kaip originaliai praleisti laisvalaikį? Negaiškite laiko tuščiai prie televizoriaus stebėdami kitų talentus. Laikas pačiam (-iai) nuvalyti dulkes nuo instrumento, pakeisti nutrūkusią styga, išgauti švarų garsą, darnų akordą, pradžiuginti savo ir artimųjų sielas gražia daina ar įsimintinu kūriniu.
 
Individualios pamokos metu savo pedagogine bei koncertine patirtimi dalinsis Lietuvos respublikinio klasikinės gitaros kamerinės muzikos organizatorius vyr. mokytojas Aidas Lembutis.
 
Kokia gitara norėsite groti, galėsite pasirinkti patys. Jei patys turite gitarą, atsineškite ją į pamoką, jei ne – tuo pasirūpinsime mes.
 
Svarstote įsigyti gitarą, tačiau bijote apsirikti? Su šiuo kuponu gausite nemokamą konsultaciją, kurios metu mokytojas padės jums išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį instrumentą už Jums priimtiną kainą.

Kaina nuo: 13.03 EUR.