Loading…

Individualios fleitos pamokos studijoje „GSC“

 
Jau seniai svajojate išmokti groti fleita, o gal ieškote būdų, kaip originaliai praleisti laisvalaikį? Jeigu taip, siūlome Jums išties puikią galimybę išmokti groti fleita studijoje GSC Vilniuje!
 
Ši fleitos pamoka vyks ne grupėje, o akis į akį su mokytoja, kuri savo mokiniams padės atskleisti fleitos technines galimybes, populiariosios muzikos teoriją. Instrumentą reikia turėti savo. Jeigu norite jį nusipirkti, tačiau nežinote, kokia fleita Jums labiausiai tiktų, atvykite į GSC studiją ir sulauksite pagalbos ją renkantis. Tegul Jūsų rankomis skamba nuostabios fleitos melodijos!
 
Studijoje dirbama moderniai – mokymosi procese naudojami kompiuteriai, muzikinės programos, tai labai palengvina patį mokymosi procesą. Taikoma moderni, lanksti metodinė medžiaga, kuri yra labai įdomi, efektyvi ir sutaupo laiko, todėl norimas rezultatas pasiekiamas daug greičiau. Naudojamos šiuolaikinės fonogramos, mokoma akomponuoti, solinio grojimo, improvizuoti, įvairių gitaros technikų bei jos techninių elementų. Dainos ir kūriniai pritaikomi skirtingai pagal kiekvieno lygį, skonį ir poreikį.
 
Individuali pamoka, tai pamoka, kai visas dėmesys skiriamas tik vienam mokiniui. Todėl mokymosi procesas ir patys mokymosi rezultatai labai spartūs ir impulsyvūs. Rekomenduojama pradedantiesiems ir visiems, kurie mokydamiesi groti nori sutaupyti laiko.

Kaina nuo: 46.34 EUR.