Loading…

Individualios fortepijono pamokos studijoje „GSC“

 
Jau seniai svajojate išmokti groti fortepijonu, o gal ieškote būdų, kaip originaliai praleisti laisvalaikį? Jeigu taip, siūlome Jums išties puikią galimybę išmokti groti fortepijonu studijoje GSC Vilniuje!
 
Ši fortepijono pamoka vyks ne grupėje, o akis į akį su mokytoja, kuri savo mokiniams padės atskleisti fortepijono technines galimybes, populiariosios muzikos teoriją. Fortepijonu pasirūpins studija. Norite instrumentą nusipirkti, tačiau nežinote, koks fortepijonas Jums labiausiai tiktų? Atvykite į studiją ir sulauksite pagalbos jį renkantis. Tegul Jūsų rankomis skamba nuostabios fortepijono melodijos!
 
Studijoje dirbama moderniai – mokymosi procese naudojami kompiuteriai, muzikinės programos, tai labai palengvina patį mokymosi procesą. Taikoma moderni, lanksti metodinė medžiaga, kuri yra labai įdomi, efektyvi ir sutaupo laiko, todėl norimas rezultatas pasiekiamas daug greičiau. Naudojamos šiuolaikinės fonogramos, mokoma akomponuoti, solinio grojimo, improvizuoti, įvairių gitaros technikų bei jos techninių elementų. Dainos ir kūriniai pritaikomi skirtingai pagal kiekvieno lygį, skonį ir poreikį.
 
Individuali pamoka, tai pamoka, kai visas dėmesys skiriamas tik vienam mokiniui. Todėl mokymosi procesas ir patys mokymosi rezultatai labai spartūs ir impulsyvūs. Rekomenduojama pradedantiesiems ir visiems, kurie mokydamiesi groti nori sutaupyti laiko.

Kaina nuo: 46.34 EUR.