Loading…

Indonezietiškas ASHIATSU MASAŽAS

Ar kada nors teko matyti ką nors panašaus į tai, kaip smulkutė vikri rytietė lėtais ir tiksliais žingsneliais basomis pėdomis vaikšto visu žmogaus kūnu, prisilaikydama už medinės sijos, įtvirtintos lubose? O patirti pačiam? Jei dar ne, tuomet „Azia SPA“ siūlo išbandyti naujieną Lietuvoje – Indonezietišką Ashiatsu masažą, priversiantį pažvelgti į masažo terapiją visai kitomis akimis…
Tai senovinis masažo menas, atkeliavęs pas mus iš Tolimųjų Rytų Azijos šalių, apjungiantis tradicinio Tailando, japoniško shiatsu, indiško Keralos masažų technikas ir chi energijos tėkmės koncepciją.
„Ashi“ – tai pėdos, „atsu“ – spaudimas, taigi indonezietiškas Ashiatsu masažas atliekamas basomis pėdomis stimuliuojant tam tikrus visame kūne išsidėsčiusius taškus ir taip pasiekiant pačius giliausius sluoksnius… Prisilaikydama už viršuje kabančios virvės, masažuotoja lengvai gali valdyti savo kūno svoriu daromo spaudimo intensyvumą ir grakščiai judėti kliento kūnu. Šis masažas ypač tinkamas mėgstantiems stiprius, gilius, ilgalaikį poveikį turinčius masažus, intensyviai sportuojantiems ar patiriantiems nuolatinį fizinį krūvį. Jis giliai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, palengvina sprando, kaklo, nugaros skausmus, tuo pačiu maloniai atpalaiduoja ir energizuoja visą kūną, po jo jaučiamas daug stipresnis ir gilesnis poveikis nei po įprasto masažo rankomis.

Kaina nuo: 45.00 EUR.