Loading…

Intensyvi riebalų deginimo procedūra talijai

Dovanų kuponas Gražiai figūrai puoselėti
DOVANĖLĖ KLIENTAMS! -50% nuolaida vakuuminiam derma masažui, kuris reikalingas po procedūros suaktyvinti limfotakos sistemai.
Verta, nes:• Tai riebalų nusiurbimas be operacijos!• Jokio skausmo ir randų;• Saugu, nes veikia RF bei ultragarso bangomis;• Paveikiamos net tos riebalų sankaupos, kurių neištirpdo jokios dietos ir priemonės;• Rezultatas: sumažėja talijos apimtis, oda tampa elastingesnė ir stangresnė, panaikinamas celiulitas.
Kaip atliekama procedūra?1. Kūno oda patepama specialiu geliu;2. Kūno oda veikiama RF lazeriu, po to kavitaciniu lazeriu.
Ar procedūra tiks Jums?Procedūra rekomenduojama visiems, pavargusiems nuo neefektingų dietų ir norintiems visam laikui atsikratyti celiulito ant kojyčių bei užpakaliuko ar liemens, bei nereikalingų riebaliukų sankaupų. Procedūra visiškai neskausminga ir nedirginanti odos, taigi tiks ir labai jautrioms damoms. Talijos sumažėjimas 2 cm pastebimas jau po pirmosios procedūros!
Procedūra nerekomenduojama žmonėms, sergantiems vėžiu, cukralige, epilepsija, turintiems dirbtinę širdį bei krūtų silikoninius implantus, maitinančioms ir besilaukiančioms moterims. Kuponas galioja vienai lazerinės RF ir kavitacijos procedūrai talijai. 

Kaina nuo: 80.00 EUR.