Loading…

Jogos masažas

 
Jogos masažas – iš Indijos į Lietuvą atkeliavusi naujovė. Tai joga, atliekama už Jus. Tai “tinginių mankšta” – Jūs gulit, o „SPA Shanti“ meistrai dirba. Masažo meistras veda visa eigą, reguliuoja taisyklingas pozas ir pastato jas teisingai bei ilgam.
 
Šis masažas sudarytas remiantis Ajurvedos žiniomis ir jogos asanomis, taip pat tantros ir hatha jogos technikomis.
 
Šis masažas skiriasi nuo kitų panašių jogos masažų. Pavyzdžiui, tajų jogos masažas daromas atsispiriant meridianais, o jogos masažas – chakromis. Iš pirmo žvilgsnio šis masažas gali pasirodyti labai panašus į shiatsu ar tailandietiškąjį, nes jis daromas ant čiužinio ant grindų, tačiau tai yra visiškai kitokia terapeutinė sistema. Taip pat čia naudojamas specialus kvėpavimas, leidžiantis atpalaiduoti ir be skausmo įtempti kūną. Tai yra saugi, lanksti, stipri, tradicinė, indiška organizmą atstatanti sistema su jogos elementais. Tai vienintelis „SPA Shanti“ masažas, kada meistras dirba ir pėdomis.
 
Jogos masažas pradedamas kelių tipų kūno tempimo pratimais, gilia raumenų stimuliacija, vaikščiojimu ant kūno, vėliau yra derinama jogos praktika su masažo judesiais. Šis masažas yra labai stiprus, jo galia atitinka net kelis savarankiškus jogos užsiėmimus.
 
Masažas skirtas besiskundžiantiems raumenų spazmais, stresu, įtampa, nemiga, kraujotakos sutrikimais ir sąnarių problemomis, nugaros, kaklo ir pečių skausmais, taip pat tiems, kas pasiilgo skaidraus, tyro proto, ramybės, harmonijos ir kūno lankstumo arba patyrusiems traumas.
 
Masažas netinka nėščioms moterims, apkūniems žmonėms, taip pat turintiems stuburo, tarpslankstelinių diskų problemų.
 
Procedūrą sudaro:

• Pėdų vonelė,
• Viso kūno masažas (1,5 val.);
• Dušas;
• Ajurvedinė arbata.

Kaina nuo: 85.00 EUR.