Kaimo turizmo sodyba “Suvalkijos dvaras” su pirtimi

Nauja kaimo turizmo sodyba „SUVALKIJOS DVARAS”

 

Ideali vieta vestuvėms, pobūviams, konferencijoms, krikštynoms – vienkiemyje, nuostabioje gamtoje – pušyne ant kalvos. 

 

Naujai išaugusi kaimo turizmo sodyba „SUVALKIJOS DVARAS” netoli Marijampolės savo svečiams siūlo puikias sąlygas švęsti vestuves, jubiliejus, mergvakarius, bernvakarius, giminių, klasiokų suvažiavimus, krikštynas ar įmonės susitikimus… Išsiskiriame iš kitų sodybų ne tik aplinkos grožiu, nuostabiu vidaus interjeru, bet ir erdviausia pobūvių sale visoje Marijampolės apskrityje. Jeigu ieškote privatumo ir ramybės, ši vieta – kaip tik Jums. Sodyba randasi vienkiemyje, aplinkui nėra kaimynų.  Pasižymime išskirtiniu pastatų interjeru, kokio nerastumėte jokioje kitoje sodyboje. Viskas įrengta taip, kad būsimas klientas jaustųsi patogiai, rastų visus šiuolaikinius patogumus, tačiau, tuo pačiu, pasijustų esantis tikroje kaimo turizmo sodyboje, kur interjeras jį nukeltų į seną praeitį. Teritorija aplink kaimo turizmo sodybą apima 8,7 ha. Ši sodyba įsikūrusi itin patrauklioje vietoje: prie pat – miškas, rami, kalvota vietovė, patogiam susisiekimui už 1,5 km. driekiasi automagistralė „VIA Baltica”. (nuo Kauno tiktai 60 km, visada važiuojant automagistralė „VIA Baltica”).

 

  • Dvi  išskirtinio interjero pobūvių, konferencijų salės,  kokių nerastumėte jokioje kitoje sodyboje (100 ir 60 žmonių);
  • Rusiška pirtis su priešpirčiu ir židiniu 20 žmonių; kubilas
  • Nuostabaus grožio pavėsinė su židiniu pušyno slėnyje
  • Žaidimų aikštelės vaikams
  • Maitinimo paslaugos, salių papuošimai ir malonus aptarnavimas (nenutrūkstamas visos šventės metu)
  • Nakvynė
  • 8,7 ha teritorija

 

Patogiam susisiekimui driekiasi magistralė „Via Baltica” (tik 60 km. nuo Kauno, Marijampolės link) (nuo Marijampolės 15 km)

 

ŠI KAIMO TURIZMO SODYBA SUKURTA JUMS, TIK JUMS !!!