Loading…

Kalėdinė išvyka “Grinčas pavogė kalėdas”

Trakai – ne tik buvusi valstybės valdovų rezidencija, bet ir Lietuvos Kalėdų senelių sostinė. Nuo senų laikų garsėjančioje daugiakultūriškumu, legendinės Trakų salos pilies fone, nuostabios gamtos lopšyje apsilankys Kalėdų seneliai iš Suomijos, Vokietijos, Lenkijos, Rusijos. Jie susitiks su mūsų lietuviškuoju Kalėdų seneliu, pasidalins savo šalių Kalėdų šventimo tradicijomis su dideliais ir mažais vaikučiais, tėveliais, mamytėm, seneliais! Renginio metu miesto svečiai turės neeilinę progą dalyvauti skirtingų Kalėdų senelių stebuklingose programose kartu su snieguolėmis bei nykštukais,
aplankyti Kalėdų senelių rezidenciją ir įamžinti susitikimo akimirkas, nemokamai išsiųsti Kalėdų ar Naujųjų metų atviruką savo brangiausiems žmonėms, aplankyti 7 nykštuko rezidencijas Trakuose ir surinkti stebuklinguosius antspaudus. Surinkusieji galės dalyvauti loterijoje, kurios pagrindinis prizas kelionė šeimai į Laplandiją.

O mes dalyvausime ir nuostabioje kalėdinėje pasakoje “Grinčas pavogė Kalėdas”. Pasirodo, vieną niūrią žiemos naktį piktasis Grinčas nusprendė pavogti visas vaikų kalėdines svajones. Sudėjo jas į didžiulį maišą ir paslėpė sename laive. Ketino jas išplukdyti į negyvenamą salą, šalia legendomis ir padavimais apipinto Galvės ežero ir jo pilies. Vaikai netruks surasti laivą ir jame paslėptas svajones, tačiau piktasis Grinčas taip lengvai neatiduos vaikams jų troškimų. Jie turės atlikti daugybę užduočių, įveikti begalę rungčių, kad Grinčo širdis suminkštėtų ir jis grąžintų vaikams pavogtas Kalėdas. Šventė baigsis gražiai ir laimingai, draugišku šokiu aplink Kalėdų eglutę, drauge su Grinču.

Išvyką organizuoja “Gero laiko” turizmo agentūra