Loading…

Kelionė draugams visureigiu bekele 4 asm, be vairavimo galimybės

Ekstremali kelionė bekele OFF ROAD su draugais
Jūsų laukia įspūdinga kelionė galingu, net 3 tonas sveriančiu visureigiu, apvažiavusiu didįjį Baikalą ir įveikusiu Gobi dykumą. Kelionė prasidės susipažįstant su navigacija ir visureigio vairavimo bekele pagrindais. Patogiai įsitaisę važiuosite intensyviu maršrutu ir, jeigu norėsite, galėsite užsiimti navigacija. Kartu sėdintis instruktorius suteiks visą reikalingą informaciją. Kaip tikrose bekelės varžybose, ekipažo dalyviams reikės orientuotis pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu ieškodamas kontrolinių punktų suprasite, kodėl kartais pasiklysta net Dakaro profesionalai. Sėkmingai finišavusiems įteikiami specialūs sertifikatai.Su šiuo kuponu Jums priklausys:

Visureigis (iki 4 vietų) dalyviams su instruktoriumi 4 valandų kelionėje bekele, Vilniaus apylinkėse, važiuojant pagal kelio knygą ir ieškant kontrolinių punktų;
Tradicinis ritualas;
Trumpas navigacijos pagal kelio knygą ir GPS kursas;
Nuolaidų kortelė būsimoms kelionėms;
Dalyvio sertifikatas;
Galimybė tartis dėl Jums patogios kelionės pradžios vietos ir laiko.

Reikalinga patogi apranga ir pietų lauknešėlis. Pageidautina į telefoną atsisiųsti kurią nors iš šių programėlių atstumo matavimui: „Rally Computer“, „Trip Computer“ ir pan. Paslauga teikiama visus metus. Minimalus vairuotojo stažas – 2 metai ir pakankami praktiniai vairavimo įgūdžiai. Įgūdžius vertina instruktorius. Jeigu paaiškėja, kad jų nepakanka – dalyvis gali būti nušalintas nuo vairavimo. Vairuojantis dalyvis privalo paklusti instruktoriaus nurodymams. Kelionėms skirti visureigiai talpina 4 dalyvius ir instruktorių. 95 proc. kelionių vyksta šeštadieniais, 5 proc. – sekmadieniais. Individualios pamokos arba kelionės, kai užsakomas visas visureigis, vyksta visomis savaitės dienomis. Vairavimas vyksta mažai važinėjamais miškų ir laukų keliais. Važiuoti ne keliais draudžia Lietuvos įstatymai. Pramogos dalyvio prašome įvertinti tai, kad visureigio keleiviai ir kiti eismo dalyviai atsidurs padidintos rizikos zonoje. Visureigio vairuotojas privalės pasirašyti pateiktą raštą su atsakomybėmis.

Kaina nuo: 380.00 EUR.