Loading…

Keralos ritualas dviem

 
Kartu patirkite kūno ir sielos harmonijos dvelksmą. Tegu Jūsų kūnai susipina rožių žiedlapių vonioje, o ajurvediniai masažai su kvepiančiais aliejais pažadina viduje slypinčią meilės ugnį… Ramybės oazėje, indiškų smilkalų ir tyros muzikos apsuptyje kūnas ir dvasia susijungs, o jų sąjunga sukurs Meilę…
 
Ritualo metu yra atliekamas pats populiariausias tradicinis indiškas masažas, kurio vardą išgirsite visame pasaulyje. Tačiau „SPA Shanti“ jis unikalus, absoliučiai pritaikytas šiuolaikiniam europiečiui. Sakoma, kad „Shanti Kerala” – visų masažų geriausių savybių rinkinys. Nėra nė vienas kūno vietos (pradedant kojų piršteliais ir baigiant ausimis), kuri nebūtų pamaloninta šio užburiančio masažo.
 
Masažą galima daryti kiekvieną dieną. Jis padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją, po jo žmogus jaučia palengvėjimą ir ramybę. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, geriau įsisavinamas deguonis, gerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Masažas puikiai veikia sąnarių sistemą: gerėja aprūpinimas krauju, stiprėja sausgyslės ir raiščiai, mažėja patinimai.
 
Dirbama pagal laikrodžio rodyklę pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnais, krumpliais, alkūnėmis. Keralos masažo metu atliekami įvairiausių masažo technikos judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas. Masažuojant žmogaus protas nurimsta ir patenka į meditacinę būseną. „Kerala” skirta ne tik kūnui, bet sielos palaimai. Tai harmoningas, balansuojantis masažas, kurio sudėtingumu niekas neabejoja. Kaip ir, žinoma, jo stipriausiu poveikiu.
 
Masažas skirtas ir kūdikiams, ir senjorams, ir mamai, ir sūnui, ir porai, ir vienišiui. Tai absoliučiai visiems tinkantis masažas – nesvarbu, ar esi per daug pavargęs, ar per daug apatiškas. Tie, kas labai įsibėgėję, bus nuraminti, o tie, kam niekas neįdomu – gaus tonuso. Tai vidinį balansą dovanojantis masažas.
 
Procedūrą sudaro:

• Pėdų vonelė;
• Keralos masažas – autorinis SPA SHANTI masažas galimas vidutinio ir didesnio stiprumo 1:30 val.;
• Maudynės varinėje vonioje;
• Ajurvedinė arbata.

Kaina nuo: 165.00 EUR.