Loading…

Kobido veido masažas

Kobido masažas jaunina ir sulėtina senėjimo procesus
Stimuliuojami tie taškai, kurie sąveikauja su organizmo sistemomis atsakingomis už storosios žarnos ir šlapinimo sistemą. 
Po masažo suaktyvinamos organizmo veifunkcinės veiklos 

KOBIDO masažas – tai vienas efektyviausių terapinių metodų, kurio pagalba natūraliu būdu pagerinama odos būsena ir minimalizuojamas senėjimo procesas.
Kobido veido masažas Šiauliuose
Japoniško veido masažo technika atliekamas masažas paspartina giliųjų epitelio sluoksnių atsinaujinimo procesą ir atpalaiduoja veido, kaklo ir dekoltė raumenis. Rezultatas pasiekiamas ypatingų masažo metodų tokių, kaip maigymas, trinimas, gnaibymas ir glostymas, dėka.
Procedūros metu vyksta poveikis tų linijų, kurios sąveikauja su tam tikrais organais ir organizmo sistemomis. Daugiau dėmesio skiriama linijoms, kurios yra atsakingos už storosios žarnos ir šlapimo sistemos funkcionavimą. Tuo pat metu yra pagreitinamas valymosi procesas, stimuliuojamas virškinimas.
Procedūra atliekama profesionalo rankomis šiose srityse suteikia gerų rezultatų: veido tonas susilygina, pagerėja bendra savijauta. Taip pat yra daromas poveikis tose srityse, kurios atsakingos už blužnies ir skrandžio darbą. Oda geriau įsisavina maistines medžiagas ir pradeda švytėti tiesiog iš vidaus.
Procedūros trukmė iki 60 min. 

Kaina nuo: 39.00 EUR.