Loading…

Kombinuota veido valymo procedūra

 Jums siūlome kombinuotą veido odos valymo porcedūrą, kuri  giliai išvalo ir praturtina vitaminais. 
 Ultragarsas giliai išvalo poras, nespaudžiant odos mechaniniu būdu.Tai labai efektyvi ir saugi kombinuota procedūra, kurios metu veidas yra giliai išvalomas, praturtinamas vitaminais ir nušveičiamas negyvas raginis sluoksnis. Iš odos išvalomi inkštirai, spuogai, riebalai, negyvos ląstelės. Akivaizdžiai susitraukia poros, oda tampa švari.
Deimantinės mikrodermabrazijos procedūroje naudojamos deimantinės galvutės. Jos metu saugiai nušveičiamas viršutinis raginis odos sluoksnis, sumažėja odos nelygumai, šviesėja pigmentinės dėmelės, nyksta randeliai po spuogų. Oda tampa labai švelni ir atsinaujinusi.
Mezoterapija rekomenduojama pavargusiai, išsausėjusiai ar kenčiančiai nuo spuogelių odai. Procedūros metu greitai ir neskausmingai į gilesnius odos sluoksnius įvedamos aktyvios medžiagos.
Kiti Betadovana.lt pasiūlymai iš  “VIP” grožio salono. 
Masažai  ir grožio procedūros Tauragės mieste. 
Populiariausias Medaus masažas nugarai. Vienas iš pagrindinių Tibeto gydomųjų masažų. Dėl medaus gydomųjų bei imuniteto stiprinamųjų savybių medaus masažu pasiekiamas ilgalaikis efektas.
Lomi – Lomi masažas. Šis masažas kilęs iš Havajų ir vadinamas ,,gydančių rankų“ masažu. Lomi-Lomi masažo technika – viena iš pačių giliausių. Gilus, bet švelnus masažas šalina įtampą, grąžina energiją, atpalaiduoja viso kūno raumenis.
Poros masažai nugarai ir  atpalaiduojantis masažai Jai ir Jam Tauragėje.  Pirmiausia pabūsite infraraudonųjų spindulių pirtelėje, kur skatinamas vidinis organizmo valymasis ir toksinų šalinimasis. Taip pat gerėja medžiagų apykaita ir kraujo apytaka, valosi oda, stiprėja imunitetas. Po pirtelės abiems atliekamas viso kūno ,,Lomi-Lomi“ masažas

Kaina nuo: 38.00 EUR.