Loading…

Kombinuotas rūgštinis veido odos valymas

Odos šveitimo mentele, švelniai braukiant odos paviršiumi, nuo odos valomos negyvos ląstelės, odos riebalai, bakterijos, kosmetikos likučiai ir kiti nešvarumai visiškai nespaudant ir netraumuojant odos. Aktyvesnė ir kokybiškesnė medžiagų apykaita garantuoja gausesnį kolageno ir elastino kiekį, dėl kurių oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė – mažėja raukšlės, koreguojama odos spalva, ji įgauna švytėjimą, tampa stangresnė. 
Procedūros eiga:1. Demakiažas, veido paruošimas;2. Šaltasis brinkinimas;3. Valymas ultragarso apartu;4. Mechaninis valymas (jeigu reikalingas);5. Odos pripildymas ozonu ir deguonimi, porų užvėrimas;6. LED šviesos terapija;7. Raminantis gelis;8. Alginatinė kaukė;9. Rūgštis (paliekama veikti dar 8 val.);10. Vitamino C serumas įmasažuojamas ant rūgšties.
Po procedūros dedama ferulo rūgštis nesukelia odos eksfoliacijos, yra visiškai saugi vasaros metu, tačiau taip pat yra vienas stipriausių antioksidantų ir odos grožį gražinanti priemonė. Geriausias efektas išgaunamas maišant su vitaminu C.

Kaina nuo: 50.00 EUR.