Loading…

MARŠRUTINIS SKRYDIS PARASPARNIU

Ar norite sužinoti, kaip paukščiai, sklandytuvai ir parasparniai, neturėdami jokio variklio, laikosi ore valandomis, kaip keliauja dešimtis (o kartais ir šimtus) kilometrų? Jie naudoja gamtos jėgą – šilto oro sroves!
 
Termikas – vertikalus šilto oro srautas – leidžia mums pakilti, kaip su liftu, iki pat debesų, žvilgtelti į žemę iš net 1,5-2 km aukščio ir nukeliauti ieškoti kito „lifto“… ir dar kito… o po kojomis prasisuka landšaftas, kaip žemėlapis, ir kilometrai vienas po kito lieka už nugaros.
 
Pajausti tikro cross-country (maršrutinio bemotorio skrydžio) skonį Jums padės patyręs dviviečio parasparnio pilotas. Jūs pamatysite, kaip pilotas ieško termiko, kaip jį „centruoja“, kaip kalbasi su srautais ir paukščiais, kaip prakaituoja kovodamas už aukštį, kaip barasi nerasdamas kito termiko. Mini spektaklis garantuotas!
 
Jei gerai elgsitės, pilotas leis Jums pavairuoti ir pabandyti „apjoti“ termiką savarankiškai. Pakilsite (galbūt ir keletą kartų) iki pat debesų ir nuskrisite savo pirmąjį XC-maršrutą apie 15-30 km.

Kaina nuo: 90.00 EUR.