Loading…

Masažų kompleksas SANTANA su indiškais elementais bei aromato ir muzikos terapija

Jūsų laukia trijų masažų kompleksas į kurį įeina:
Nugaros masažas su akcentais į juosmens/kryžkaulio bei pečių/sprando sritis. Jis sumažina įtampą, išlaisvina reikalingą energiją, skatina neigiamų emocijų pasišalinimą, reguliuoja kraujo patekimą į smegenis ir tuo gerina protines funkcijas: atmintį, mąstymą, dėmesį. Pečių ir sprando masažas palengvina emocinę savijautą, leidžia nurimti ir atsipalaiduoti, suteikia žvalumo ir energijos.
Ypatingas galvos masažas atliekamas siekiant gilaus ir maksimalaus atsipalaidavimo. Šis masažas slopina jautrumą, mažina dirglumą ir irzlumą, reguliuoja minčių chaosą, gerina miegą bei atstato protinę veiklą: grįžta susidomėjimas veikla, darbingumas, gebėjimas susitelkti ties užduotimis.
Pėdų masažas – baigiamasis komplekso akcentas. Pėdose galima rasti viso kūno žemėlapį, čia yra taškai, susiję su visais vidaus organais. Taigi ši procedūra puikiai atpalaiduoja nervų sistemą, mažina įtampą bei įvairaus pobūdžio skausmus, gerina kraujo apytaką, gerina metabolines organizmo funkcijas – medžiagų pasisavinimą ir organizmo valymąsi, miegą, imuninę sistemą. Po šio masažo jausite nepaprastą lengvumą ir palaimą.
Aromaterapija – tai puikus, išmintingas ir moksliškai pagrįstas geros savijautos užtikrinimo metodas. Kvapai padeda atrasti įkvėpimą, suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos. Kvapų pagalba Jūs išsivaduosite nuo pykčio ir rūpesčių, išsilaisvinsite nuo įtampos ir skausmų.
Muzikos terapija – tai psichologinis, emocinis ir dvasinis poveikis padedantis atgauti psichologinę ir fizinę pusiausvyrą. Šiais laikais niekas neabejoja, kad muzika žmogui daro didelį poveikį. Muzikos skleidžiami garsai ne tik maloniai virpina sielą, bet ir veikia visą organizmą, kūną bei protą.

Kaina nuo: 35.00 EUR.