Loading…

Masažų kompleksas vyrams ĄŽUOLO GALIA

Ieškote dovanos mylimam vyrui, nuostabiam tėvui ar draugui? „Ąžuolo galia“ kompleksas – tai vaistažolių vonia su ąžuolo žievės ir vaistažolių mišiniu, viso kūno masažas su graikinių riešutų aliejumi. Šios puikios procedūros tikrai patiks kiekvienam stipriosios lyties atstovui.
Vaistažolių vonia stiprina organizmą, didina jo atsparumą. Ja gydomi nervų sistemos sutrikimai (nemiga, neuralgija, padidėjęs jautrumas), radikulitas, reumatoidinis artritas, aterosklerozė, hemorojus, odos ir kitos ligos. Ąžuolo žievės vonios pasižymi karštį mažinančiomis savybėmis, padeda greičiau gyti žaizdoms, nuramina pasitempusias venas, veikia atpalaiduojančiai ir stiprina nervinę ir imuninę sistemas.
Atpalaiduojantis viso kūno masažas. Ši technika skirta darbui su emocinio-psichologinio pobūdžio stresu ir jo padariniais, t. y. chronišku nuovargiu, apatija, miego sutrikimais, nervingumu. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, atsiranda atsparumas stresui, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami endorfinai (laimės hormonai), turintys antistresinį poveikį.

Kaina nuo: 55.00 EUR.