Loading…

MORJANA – egzotiškų SPA ritualų kompleksas

Ąžuolynas Medical Clinic &SPA atliekami SPA ritualai ir masažai su Morjana kosmetika ne tik visapusiškai Jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.
Dovanų kuponas SPA ritualas komplekso eiga:
1. Odos prausimas/vonelė. Oda paruošiama tolimesnėms procedūroms;2. Odos šveitimas. Nušveičiamos negyvos odos ląstelės ir kiti nešvarumai;3. Įvyniojimas. Užtepus ant odos kaukę įvyniojama į specialią plėvelę;4. Masažas. Jis padeda geriau įsigerti priemonių veikliosioms medžiagoms, atpalaiduoja, ramina;5. Odos priežiūros priemonių aplikavimas. Kad oda būtų maksimaliai sudrėkinta ir pamaitinta, gali būti užteptas Morjana kremas, eliksyras, gelis arba kita priemonė.

Ąžuolynas Medical Clinic &SPA centre Jūsų laukia šie SPA ritualai kūnui:„Pabėgimas į Uzudo krioklius“ – skirtas pavargusioms kojoms, kurias kamuoja sunkumo jausmas. Ritualas paskatina limfos tekėjimą, atgaivina ir pašalina kojų nuovargį;„Gražuolė Bahija“ – skirta nugarai. Ritualas atpalaiduoja nugarą, pamaitina nugaros odą;„Meilus prisilietimas“ – skirtas rankoms. Ritualas drėkina, maitina rankų odą, mažina senėjimo požymius ir veikia prevenciškai;„Egzotiškas švelnumas“ – ritualas skirtas pėdoms. Oda pamaitinama, sudrėkinama, pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis.

Kaina nuo: 59.00 EUR.