Loading…

Nepakartojamas RELAKSACINIS KŪNO MASAŽAS

Nepakartojamas atpalaiduojamasis kūno masažas – tai kūno ir sielos harmonija, prisilietimo, kvapo, garso ir judesio sintezė masaže… Naudojami natūralūs pašildyti aliejai, parenkami individualiai.
Masažo metu harmonizuojama organizmo sistemos veikla, šalinamas stresas ir depresija, nuovargis. Masažuojant žmogaus protas panirsta į meditacinę būseną. Judesiai atliekami pirštais, delnais, dilbiais – glostant, trinant, maigant, taip pat naudojama vibracija.
„Žmogaus studijos“ meistrų atliekamas relaksacinis masažas neabejotinai tiks visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Relaksacinis masažas suteikia stiprinantį sveikatą ir sukeliantį atsipalaidavimą efektą. Šis masažas malšina stresą, sulėtina širdies ritmą bei sumažina kraujo spaudimą, veikia kraujotakos sistemą, limfos tekėjimą, virškinimą ir kt. Tai – nuostabi terapija atgaivinanti odą, sielą ir emocijas. Padovanokite sau ar savo artimiesiems galimybę atgauti jėgas ir kokybiškai pailsėti. 

Kaina nuo: 20.00 EUR.