Loading…

Nuotoliniai gitaros kursai „Mokomės groti gitara“

Šie kursai tikrai verti dėmesio nes:

• Gitara –  instrumentas, kuriuo mokėti groti yra norėję tikriausiai visi! O šiandien Jūs tai galite padaryti net neišeidami iš namų!
• Nesvarbu, kiek Jums metų, nesvarbu, ar mokate kelis akordus, ar nei karto nelaikėte rankose gitaros –  šiandien turite ne tik puikią galimybę tobulinti savo grojimo techniką, bet ir išreikšti save!
• Jus mokys profesionalūs gitaristai, dainų autoriai ir atlikėjai.
• Mokomoji medžiaga pateikiama profesionaliai, bet tuo pačiu paprastai ir suprantamai.
• Jūsų mokytojai vertins ir atsakys į Jūsų klausimus.
• Turėsite galimybę asmeninėms konsultacijoms.
• Mokysitės nepriklausomai nuo gyvenamos vietos, amžiaus ir Jums patogiu laiku.

 
Nuotolinio mokymosi programa „Su gitara“ leidžia  kiekvienam norinčiam, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, amžiaus ir sau patogiu laiku, išmokti groti gitara. Šie pradiniai kursai skirti visiems, kurie dar nėra pilnai apsisprendę, ar gitara yra tas instrumentas, su kuriuo norėsis draugauti ilgą laiką. Tiems, kurie nori pabandyti, paragauti kas tai yra mokėti groti gitara. Šiuose kursuose gausite visus pradmenis, kurių reikia norint pradėti groti gitara. Kursai trunka 2 mėn. Tam turėsite skirti 20-30 valandų, duotų užduočių atlikimui. Per šį laiką išmoksite visus pagrindinius akordus, pradėsite orientuotis skaitydami muzikinį raštą. Išmoksite pagroti 10 dainų, 15 įvairių melodijų.
 
Bendravimas su mokytoju vyks el. žinutėmis, el. paštu, telefonu, „Skype“ programa. Taip pat turite galimybe atvykti pas mokytoją individualioms konsultacijoms.
 
Kursus veda Gintaras Jakelis, profesionalus gitaristas, muzikinių CD „Vilties lietaus melodija“, „Piligrimas“ kompozitorius ir atlikėjas. Knygų „Išmok groti gitara”; „TOP 100“ ir „Grokime kartu“ autorius.

Kaina nuo: 28.67 EUR.