Loading…

Orientacinis žaidimas MIESTO LABIRINTAI Vilniuje

Norite suvienyti kolektyvą ir smagiai praleisti laiką kartu? Siūlome puikią galimybę išbandyti visame pasaulyje populiarių komandinį žaidimą. Pademonstruosite savo sumanumą, kūrybingumą, pastabumą bei reakciją.
Kaip tai vyksta?
Dalyviai paskirstomi į komandas. Kiekvienai komandai reikia turėti po 1 priemonę su veikiančiu interneto ryšiu (patogiausia – mobilusis telefonas). Gaunate nuorodą – mįslę, iš kurios turite suprasti, kurioje vietoje reikia atsidurti. Tai gali būti populiari kavinė, paminklas, aikštė ar kt. Supratę, kur turite atsidurti, skubate ieškoti paslėptos, o kartais akivaizdžioje vietoje padėtos užduoties. Reikia pasitelkti įžvalgą! Tai gali būti kodo iškodavimas, matematinė-loginė ar kūrybinė užduotis. Gali tekti matuoti, ragauti, ką nors sudaužyti ir t.t. Gavę teisingą atsakymą, jį vedate į atsakymo lauką ir taip keliaujate į kitą lygį. Kas 5-10 min. gaunate patarimą, kad „neužstrigtumėte“ prie užduoties. Viso yra 8-12 lygių, kurie gali būti įveikiami per 1-2,5 val. priklausomai nuo komandos greičio ir sumanumo.
Laimi greičiausiai visas užduotis išsprendusi komanda. Po žaidimo aptariami rezultatai, o komandos apdovanojamos specialiais diplomais.

Kaina nuo: 19.99 EUR.