Loading…

PIENO VONIA ir viso kūno masažas

Sakoma, kad gražioji valdovė Kleopatra maudydavosi piene. Nežinia, ar tai tiesa, bet ji buvo pakankamai graži ir protinga, kad suviliotų ne tik Julijų Cezarį, bet ir Marką Antonijų.
Garsioji faraonė mums paliko vertingų gražios odos puoselėjimo receptų, kurių svarbiausios sudedamosios dalys – medus ir pienas. Šie produktai jau tuomet buvo laikomi universaliais ir naudoti grožiui: veidui, plaukams, kūnui, ir vertinti ne tik dėl išskirtinių savybių, bet ir dėl aromato. Medaus kvapas senosiose religijose įkūnijo gamtos kvapą, o pienu kvepėjo kūdikis, jaunystė, nerūpestingumas.
Išoriškai naudojamas pienas teigiamai veikia odą. Vitaminas A šalina odos nuovargį, B grupės vitaminai ją lygina, vitaminas E regeneruoja, baltymai odai neleidžia išsausėti, o pieno riebalai ją drėkina. Pienas – gamtos dovanotas turtas, naudojamas įvairioms kosmetologinėms programoms.
Po to atliekamas švelnus masažas su natūraliu nerafinuotu kokoso aliejumi (60 min.). Tai pats natūraliausias drėkiklis ir „apsaugininkas“ – nuo kasdienio aplinkos poveikio ir, žinoma, nuo bėgančio laiko. Jis maitina odą ir tinka visiems odos tipams, bet kuriam amžiui, bet kuriai lyčiai. Kokoso aliejus yra neriebios konsistencijos, tad neužkemša odos porų.

Kaina nuo: 54.74 EUR.