Loading…

Pirties ir baseino malonumai + VANOJIMAS

Klasikinis vanojimas – tai palaipsninis viso kūno sušildymas bei masažas ne mažiau kaip 2 vantomis. Pirties vanojimui naudojama beržinė vanta yra vaistas nuo „šimto ir vienos ligos“. Joje gausu eterinių aliejų, dervų, kurios minkština odą ir padeda jai įsisavinti vaistines medžiagas. Pirtyje išsivalo poros, nušveičiamas senas, suragėjęs epitelis, su prakaitu iš žmogaus organizmo pasišalina kenksmingi medžiagų apykaitos produktai, išsiplečia kraujagyslės, pagerėja nuotaika, savijauta bei darbingumas. Be to, pirtis puikiai treniruoja širdį, didina kraujagyslių elastingumą, stiprina imunitetą, gydo sąnarius.
Vanojimas yra ypatinga pirties masažo technika, kurioje naudojama šiluma, karštas garas, vantos bei masažo judesiai – nuo lengvo ir švelnaus relaksacinio braukymo, krapnojimo ar vėdavimo iki aktyvaus, stipraus plakimo, pėrimo.
Kviečiame išbandyti šią svarbiausią ir patraukliausią pirties procedūrą ir nors trumpam palikti už durų ne tik kūno, bet ir sielos nešvarumus, pasijusti lyg gimę iš naujo. Gera savijauta ir nauja patirtis – garantuota!

Kaina nuo: 24.62 EUR.