Loading…

Plaukų tiesinimo ir atstatymo procedūra su keratinu

PROCEDŪRA PLAUKAMS SU KERATINU
Jeigu Jūsų plaukai garbanoti, banguoti, pučiasi ar visiškai negalite jų suvaldyti, veliasi, yra ploni ir pažeisti – ši priemonė skirta kaip tik JUMS! Saphira Moisturizing mineralinė plaukų tiesinimo priemonė su Negyvosios jūros mineralais skirta įvairių tipų plaukams, net ir labai storiems, tvirtiems, dažytiems ar natūraliems. Saphira tiesinimo priemonė skiriasi nuo kitų, jos sudėtyje yra natūralios medžiagos iš gamtos – Negyvosios jūros mineralų ir gryno keratino. Mineralais praturtinta tiesinimo priemonė nepažeidžia epidermio, plaukus padengia mineralų sluoksniu, nekenkia jiems.
Po šios procedūros plaukai bus švelnūs, žvilgantys ir minkšti, tiesesni nei prieš procedūrą arba visai tiesūs (nes tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvieno plauko struktūros, būklės ir pažeidimo lygio individualiai). Mineralinio plaukų tiesinimo procedūrą galima atlikti iš karto po plaukų dažymo. Dažyti plaukus vėl galima kaip įprasta.
Rezultatas: plaukai gali išlikti tiesūs iki 4 mėnesių (priklausomai nuo priežiūros namuose po procedūros). Atlikus procedūrą rekomenduojame 48 val. plaukų nesegti, nerišti ir neplauti.

Kaina nuo: 50.00 EUR.