Loading…

Procedūrų kompleksas ROŽIŲ SODAS

Gražiai, savimi pasitikinčiai moteriai būtina rūpintis savimi. Padovanokite mylimoms moterims galimybę pasimėgauti puikių procedūrų kompleksu. Procedūrų kompleksas „Rožių sodas“ – tai vaistažolių vonia su rožių žiedlapiais, viso kūno masažas su rožių balzamu ir jauninanti veido procedūra.
Vaistažolių vonia. Stiprina organizmą, didina jo atsparumą. Ja gydomi nervų sistemos sutrikimai (nemiga, neuralgija, padidėjęs jautrumas), radikulitas, reumatoidinis artritas, aterosklerozė, hemorojus, taip pat odos ir kitos ligos.
Atpalaiduojantis viso kūno masažas. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, atsiranda atsparumas stresui, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami endorfinai (laimės hormonai), turintys antistresinį poveikį. Šis masažas tinka esant raumenų įtampai, psichologiniam nuovargiui. Jo metu naudojami natūralūs augaliniai aliejai, turintys raminantį poveikį.
Jauninanti veido procedūra. Jūsų lauks veido valymas, veido ir galvos masažas ir jauninanti veido kaukė. Veido masažas padeda sumažinti nuo įtampos veide susidariusias mimikos raukšleles, gerina kraujotaką ir stimuliuoja veido odą. Jis atliekamas su aromaterapiniu aliejumi ar masažiniu veido kremu, spaudžiamaisiais, sukamaisiais bei glostomaisiais judesiais, veikiant tam tikrus specifinius taškus, išsidėsčiusius veido srityje. Galvos masažas – tai ypatingai maloni ir raminanti procedūra, padedanti nuraminti galvos skausmus ir stimuliuojanti galvoje esančias nervų galūnėles. Masažas atpalaiduoja, skatina kraujotaką, stimuliuoja galvos odą, o reguliariai atliekamas sustiprina plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą.

Kaina nuo: 85.44 EUR.