Loading…

Romantiška diena ir masažas dviem PAKRUOJYJE

Padovanokite žiupsnį romantikos savo draugams ar artimiesiems! Romantiška diena nuostabiame viešbutyje, profesionalus masažas – ar gali būti kas nors geresnio? Jums siūlomas nepakartojamas poilsis – pramogų ir įspūdžių tikrai nepritrūks!
Pirmoji diena:
Nuo 14 val. Svetingos sutiktuvės jaukiame viešbutyje „Stadala“. Pasivaišinsite barono von derr Ropo svečių sutiktuvių gėrimu. Būsite apgyvendinti jaukiame viešbučio kambaryje.
16 val. Atpalaiduojantis viso kūno masažas dviems (po 35 min.).
18 val. Metas dvariškam atokvėpiui.
19 val. Vakarienė karčemoje „Traktierius“. Mėgausitės patiekalais iš šiaurės Lietuvos kulinarinio paveldo (į pasiūlymo kaina vakarienė neįskaičiuota).
20 val. Po ilgos dienos tiems, kurie dar turės jėgų ir ūpo, bus pasiūlytas NEPAPRASTAS vakarinis pasivaikščiojimas į Meilės salą. Pasak legendos, visos baronų Ropų kartos piršosi savo išrinktosioms būtent šioje saloje. Kaip Meilės simbolį tą pačią naktį į Kruojos upę sužadėtinis įmesdavo užkalbėtą auksinę monetą santarvei ir turtams privilioti, o sužadėtinė paleisdavo auksinę žuvelę, kad ji saugotų ir globotų būsimą šeimą.
Po tokios linksmos dienos visas Dvaras Jums dėkos!
Antroji diena:
9 val. Svetingosios dvaro gaspadinės pavaišins sočiais ir gardžiais pusryčiais su kvapnia kava ar dvaro Aptiekoriaus arbata.
12 val. Atvirlaiškių rašymas tikra žąsies plunksna. Išlydėtuvės. Atsisveikinsite iki kito karto!
Papildomos ekskursijos, SPA procedūros ir pramogos pagal išankstinį susitarimą.

Kaina nuo: 98.00 EUR.