Loading…

Romantiška SPA pertraukėlė dviem

Pasidalinkite nuostabia akimirka su Jums artimiausiu žmogumi. Ritualai atliekami dviem vienoje patalpoje. Ritualą pradėsite saunos ir sukūrinės vonios malonumais ir baigsite lepindami kūnus masažo metu naudojamais aliejais.
Su šiuo kuponu Jūsų laukia:• Sauna ir sūkurinė vonia (30 min.);• Viso kūno masažas su afrodiziakiniais aliejais (60 min.). Kiekvieno masažo metu naudojama karštų rankšluosčių terapija pėdoms ir nugarai, šildomos ryžių arba grikių pagalvės, gėlių vandens kompresas akims, gėlių dulksna po procedūros, aromatinga arbata. Visiems masažams ir SPA ritualams naudojami tik organiniai, sertifikuoti aukščiausios rūšies eteriniai ir augaliniai aliejai.
 
Dovanų kuponą Romantiška SPA pertraukėlė dviem panaudosite Vilniuje ir Klaipėdoje įsikūrusuose SPA ir masažo namuose. Daugiau apie paslaugos teikėją:
Provanso kvapai SPA – tai vieta kur sustoja laikas. Pravėrus duris į kitokį magišką kvapų pasaulį Jus pasitiks prabangi aplinka, kur subtili aromatų ir profesionalių darbuotojų dermė leis patirti nepamirštamas akimirkas.
Provanso kvapų sukurtoms procedūroms naudojami tik organiniai aukštos kokybės aliejai, tad procedūrų metu atėjęs apsilankyti svečias gauna atsipalaidavimą iš profesionalių rankų ir kerinčių, palaimą suteikiančių aromatų. Gausus Florame kompanijos eterinių aliejų pasirinkimas, netikėti ir išskirtiniai mišiniai nustebins net ir patyrusį SPA lankytoją.
SPA procedūrų metu svečiams naudojami karšti rankšluostėliai pėdutėms ir nugarai, o šiltos ryžių pagalvės padeda nuimti susikaupusią įtampą po dienos darbų. Išskirtinė Provanso kvapų arbata su organiniu Lietuvos ūkininkų medumi pratęsia SPA apsilankymo minutes.
Sustabdyti akimirką ir džiaugtis neatrastais potyriais čia ir dabar kviečia Jus Provanso kvapai SPA.

Kaina nuo: 139.00 EUR.