Loading…

SKRYDIS ORO BALIONU Vilniuje, Kaune arba Trakuose

1783 metais išrasti oro balionai plačiai naudojami iki šių dienų. Dėl savo aristokratiškos prigimties oro balionai yra laikomi turtingųjų privilegija, o pasiskraidymai oro balionu – aristokratišku užsiėmimu. Vilniaus Oreivystės centras suteikia Jums galimybę pasijusti tikru aristokratu ir mielai paskraidins Jus virš Vilniaus, Trakų ar kitos Jūsų pasirinktos vietos vienu iš dešimties oro balionų. Jūsų paslaugoms triviečiai, keturviečiai ar šešiaviečiai oro balionai. Visi pirmą kart skridusieji yra krikštijami pagal senas oreivių tradicijas, jiems suteikiami garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikiami pirmojo skrydžio sertifikatai.
Oro balionais vasarą paprastai skraidoma ryte (5.00 – 9.00 val.), kol dar neprasidėję termikai (vertikaliosios oro sroves), ir vakare (18.00 – 21.00 val.), kai termikai nurimsta. Rudenį ir pavasarį rytiniai skrydžiai prasideda šiek tiek vėliau (8.00 val. ryto), o vakariniai anksčiau (16.00 val.).
Skrydis oro balionu visiškai priklauso nuo meteorologinių sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl staiga pasikeitus oro sąlygoms, skrydžio vykdymas negarantuojamas saugumo sumetimais.
Skrydis oro balionu vidutiniškai trunka apie valandą, tačiau visa procedūra (su pasiruošimu skrydžiui, instruktažu, baliono surinkimu ir t.t.) trunka apie 3-4 val. Vienu oro balionu paprastai skrenda 3-5 keleiviai.
Ruošiantis skrydžiui ir skrydžio metu geriausia vilkėti kelnes, striukę ar marškinius ilgomis rankovėmis, avėti storapadžius batus, turėti odines pirštines. Patartina turėti kepurę. Atminkite, kad kylant aukštyn, oro temperatūra mažėja 6,5 laipsnio per kilometrą. Jūs skrisite ne aukščiau nei 1 km aukštyje.

Kaina nuo: 99.00 EUR.