Loading…

Somato Emocinis masažas

Somato Emocinis masažas sukurtas įtampai nuimti, atpalaiduoti ne tik raumenis, bet ir emocijas. Švelnių ir lėtų judesių pagalba bus paliestos trys kūno sritys: galva, priekinis ir nugarinis kūno paviršius. 
Somato emocinis masažas
Somato Emocinis masažas sukurtas įtampai nuimti, atpalaiduoti ne tik raumenis,bet ir emocijas. Somato emocinės terapijos judesiai kūnui yra labai taikūs, lengvi, ramūs ir lėti. Jų eiga ir išdėstymas liečiant įvairias kūno zonas – galūnes, galvą, diafragmą, rankas, kojas, nugarą, išlaisvina įtampas ir sąstingį, o žmogus terapijos metu ypatingai gerai pasijunta emociškai, dažnai šį terapija migdo, įveda į malonų gilų atsipalaidavimą.
 Sulaikydami emocijas ir jas sulaikydami savyje (kūne) pamažu suformuojame įtampas, blokus, kurie pasireiškia raumenų sukietėjimu, pečių juostos sąstingiu ar bet kurios kitos vietos sąstingiu. Nuo to keičiasi judesiai, natūrali būsena, atsiranda nuotaikų kaita. Žmogus tampa nejudrus, sukaustytas, tarytuma sukaustytas šarvų. Kurie veikia jam tarytum ”apsauga”.
 Prisilietimai padeda suvokti kūno ribas ir formą, stimuliuoja sąmonę, Profesionalios masažuotojos pagalba pažinsite savo kūną, atrasite įtampas, sudirgimą. Lėti ir švelnūs judesiai leidžia gyvybinei energijai iškilti į paviršių. Linkime malonaus atsipalaidavimo!
Daugiau: 
Masažas moterims | Masažas vyrams 

Kaina nuo: 29.00 EUR.