Loading…

SPA ritualas Gilus atsipalaidavimas

Sustoja laikas, nurimsta mintys ir fizinis kūnas susitaiko su aplinka ir pačiu savimi. SPA filosofija paremta rytų idėjomis, pagal kurias tikras grožio ir sveikatos šaltinis yra kūno ir proto harmonija.
Padovanokite SPA Ritualą,  subtiliai atrinktų procedūrų kompleksą skirtiąJūsų pasimėgavimui. Nustokime skubėti ir raskime laiko SAU.

Procedūros trukmė 80 min.
50 min. viso kūno atplaiduojantis masažas
10 min. pėdų įvyniojimas
20 min. profesionalus veido masažas  arba galvos masažas

SPA ritualas “Gilus atsipalaidavimas” iš Provanso kvapai procedūros eiga 
Atpalaiduojanti patirtis prasideda nuo viso kūno masažo, kurio metu naudojami aromaterapiniai aliejai, odą padarys švelnią kaip šilkas. Pėdų įvyniojimas sušildys kūną ir sielą, o profesionaliai atliktas veido arba galvos masažo procedūra padės patirti visišką palaimą. SPA Ritualas atkuria natūralią kūno pusiausvyrą ir leidžia pilnavertiškai mėgautis viešnage.
Visi SPA ritualai ir masažai pradedami karštų rankšluosčių terapija pėdoms ir nugarai. Gaivus gėlių vanduo PRIEŠ ritualą ir ypatingoji Provanso Kvapų arbata PO padės Jums mėgautis SPA malonumais. Masažų metu naudojamos karštos levandų pagalvės ir ryžių maišai su prieskoniais ir šildomaisiais aliejais.
Dovanų kuponą SPA ritualas “Gilus atsipalaidavimas” panaudosite Vilniuje ir Klaipėdoje įsikūrusuose SPA ir masažo namuose. Daugiau apie paslaugos teikėją:
Provanso kvapai SPA – tai vieta kur sustoja laikas. Pravėrus duris į kitokį magišką kvapų pasaulį Jus pasitiks prabangi aplinka, kur subtili aromatų ir profesionalių darbuotojų dermė leis patirti nepamirštamas akimirkas.
Provanso kvapų sukurtoms procedūroms naudojami tik organiniai aukštos kokybės aliejai, tad procedūrų metu atėjęs apsilankyti svečias gauna atsipalaidavimą iš profesionalių rankų ir kerinčių, palaimą suteikiančių aromatų. Gausus Florame kompanijos eterinių aliejų pasirinkimas, netikėti ir išskirtiniai mišiniai nustebins net ir patyrusį SPA lankytoją.
SPA procedūrų metu svečiams naudojami karšti rankšluostėliai pėdutėms ir nugarai, o šiltos ryžių pagalvės padeda nuimti susikaupusią įtampą po dienos darbų. Išskirtinė Provanso kvapų arbata su organiniu Lietuvos ūkininkų medumi pratęsia SPA apsilankymo minutes.
Sustabdyti akimirką ir džiaugtis neatrastais potyriais čia ir dabar kviečia Jus Provanso kvapai SPA.

Kaina nuo: 69.00 EUR.