Loading…

SPA ritualas MALONI AKIMIRKA

SPA namai „Amadėja“ siūlo pasilepinti kruopščiai atrinktų SPA procedūrų kompleksu „Maloni akimirka“. Kerintys aromatai, raminantys muzikos garsai ir žvakių liepsna, profesionali kosmetika ir švelnus rankų prisilietimas… Tikra palaima kūnui ir sielai!

Jūsų laukia:
• Pėdų vonelė su rožių žiedlapiais bei ypatingos prieskonių arbatos gėrimo ritualas (10 min.);
• Raminanti pieno kaukė veidui (10 min.). Tai švelni intensyviai raminanti bei drėkinanti veido kaukė, kuri mažina paraudimus, sudirgimus, nuima perštėjimą, tempimo jausmą. Stiprina odos apsauginį barjerą ir apsaugo odą nuo tolimesnio neigiamo aplinkos poveikio. Greitai atpalaiduoja ramina ir suteikia odai švelnumo;
• Veido, pečių ir dekoltė srities masažas (20 min.). Tai terapeuto rankų ir minčių prisilietimas. Atpalaiduojamieji, spaudžiamieji ir tempiamieji judesiai per akimirksnį nukels į ramybės ir malonių pojūčių pasaulį. Masažas skatina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina nuovargį, ramina nervų sistemą bei stimuliuoja smegenų centrus, kurie išskiria endorfinus (laimės hormonus), turinčius antistresinį poveikį.

Po šių dangiškai malonių procedūrų Jūsų mylima moteris jausis laiminga, pailsėjusi ir kupina jėgų. Tai puikus pasirinkimas norint tyliai ištarti „Ačiū“ brangiausiam žmogui pasaulyje.

Kaina nuo: 19.00 EUR.