Loading…

SPA ritualas Shanti Royal SPA porai

Dovanokite porai SPA ritualą, kurį mėgsta tiek vyrai tiek moterys. Siūlome Jums SPĄ ritualą Shanti Royal SPA, kuris padės atsikratyti įtampos, kasdieninio streso.  Šis ritualas orientuotas į kūno, proto ir sielos ramybės būseną. Tai puikus ritualas tiems, kurie neturi jėgų, jaučiasi nusilpę, jaučia skausmą raumenyse bei sunkumą kūne.
Dovanų kuponas SPA ritualas porai: Shanti Royal SPA
SPA ritualą sudaro:• karališkasis SHANTI pasveikinimo ritualas: pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais;• indiškas galvos, kaklo bei pečių masažas;• harmonizuojantis viso kūno masažas su karališku santalo aromato aliejumi, galite pasirinkti: stipresnio ar švelnesnio lygio;• tradicinis indiškas nugaros masažas su AJERŲ šveitikliu – pratempiantis ir išmasažuojantis mentis, atpalaiduojantis apatinę nugaros dalį;• ajurvedinė garinė pirtis – surenka masažo metu išjudintus toksinus ir pašalina juos iš organizmo;• dušas;• žmogaus prigimties testas pagal ajurvedą prie arbatos puodelio.
Visų klientų atvykusių į SPA Shanti lauks: chalatas, šlepetės, vienkartinės priemonės, šampūnas, dušo gelis, rankšluosčiai, džiovintuvas, vanduo, dušas;ritualuose naudojamas Shanti prabangūs aliejai iš Indijos, SHANTI gamybos natūralūs šveitikliai ir kita prabangi SPA kosmetika;Jus pasitiks rytietiškom tradicijom dvelkianti aplinka – karališką atmosferą sukuria išskirtinis interjeras – čia kiekvienas pasijus ypatingu svečiu;masažai ir ritualai atliekami ant tradicinių profesionalių ajurvedinių stalų;kiekvienas ritualas su meile pripildytas smilkalų aromatų, muzikos mantrų garsų, žvakių šviesos ir gyvų gėlių;po procedūrų kiekvienas klientas vaišinamas ajurvedine žolelių ir vaistažolių arbata ar Shanti MASALA arbata, dar pavadinama jogų kava!
Apie Ajurvedos centrą SPA SHANTI – pirmasis ir ilgiausiai veikiantis SPA ajurvedos centras Lietuvoje paslaugas teikiantis Vilniuje, Kaune ir nuo šio pavasario Trakuose. Kviečiame ir Jus pasimėgauti dvasine, fizine ramybem susipažinti su ajurvedos, indišku SPA malonumų pasauliu.

Kaina nuo: 215.00 EUR.