Loading…

ŠVEDIŠKAS viso kūno MASAŽAS Vilniuje

Švediškas masažas yra gilus (gerai išjudina visus raumenis) ir malonus klientui, turi ir gydomąjį, ir atpalaiduojamąjį poveikį. Pagrindinis švediško masažo tikslas – padidinti deguonies pratekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse. Masažas atliekamas visam kūnui, suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, skatina kraujotaką, gerina sąnarių lankstumą, šalina raumenų įtampą.
Švediško masažo metu atliekami 5 pagrindiniai masažo judesiai:Glostymas – tai pirmieji judesiai, kuriais specialistas susipažįsta su kliento kūnu ir kurių pagalba nuramina nervų sistemą bei paruošia klientą kitiems prisilietimams.Maigymas – tai atitinkamų raumenų grupių spaudimas, bei atkėlimas ir išlaisvinimas. Tokie judesiai taikomi raumenims, kuriems reikia padidinti raumenų tonusą. Maigymas taip pat stimuliuoja centrinę nervų sistemą.Trynimas atliekamas pirštais, delno pagrindu, dilbiais, alkūnės pagrindu.Vibracija – tai greiti atskirų raumenų grupių „išjudinimai“, skaptavimai – stuksenimai išorine delno puse, pirštų galais arba pusiau sulenktu delnu. Šie judesiai aktyvina kraujotaką.Pasyvūs judesiai – tai įvairių raumenų grupių tempimai, kurie išlaisvina sąnarius ir suteikia kūnui lankstumo.
Švediškas masažas itin tinka mūsų regiono gyventojams. Tai klasikinio, tajų, jumeiho masažų derinys. Jo metu galima naudoti įvairius aliejus bei kremus, kurie padeda puoselėti kūno odą. Masažas rekomenduojamas tiems, kurie jaučia stresą, nerimą. Nors masažas kiekvienam klientui daromas pagal jo poreikius, seanso metu žmogus jaučiasi labai patogiai ir maloniai.

Kaina nuo: 32.80 EUR.